C10F6TM040 - Circuit breaker ComPacT NSX100F, 36kA at 415VAC, TMD trip unit 40A, 4 poles 3d
spark-industrial.com/web/image/product.template/5948/image_1920?unique=8b2c913
(0 review)
Circuit breaker ComPacT NSX100F, 36kA at 415VAC, TMD trip unit 40A, 4 poles 3d
12,881.11 EGP 12881.11 EGP 12,881.11 EGP VAT Included 23,308.67 EGP
12,881.11 EGP VAT Included 23,308.67 EGP
Not Available For Sale
  • Current
  • Breaking Capacity
  • Poles
  • Trip unit
  • Brand
This combination does not exist.
Terms and Conditions
30-day money-back guarantee
Shipping: 2-3 Business Days
Specifications
MCCB
Current 40A